خانه / هدف از فعالیت سایت داریوش حسن زاده

هدف از فعالیت سایت داریوش حسن زاده

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »

هرمزگان با تمام پتانسیل و ذخایرش برای همه ی هرمزگانی ها در دیار بزرگ مردان و شیر زنان این خطه کمی و کاستی ها برای مردم سخت و قابل تحمل نیست.افکار عمومی و اقشار تاثیرگذار استان وظیفه دارند که در قبال رشد و پیشرفت استان تلاش خود را با روش های مختلف بیان و مطالبه گری خویش را مطرح نمایند.
لذا رسانه های مجازی و سایت های تحلیلی از بهترین پایگاه عمومی و سخنگوی اقشار مختلف مردم است و بی شک تقویت این نوع پویش ها نیاز به حمایت همه جانبه دارد.
دراین میان رسانه ی داریوش حسن زاده رسانه ای مستقل و مردمی و فراجناحی که توسط شخص ایشان اداره می گردد.
مطالبه گری همراه با انصاف به دنبال آگاهی بخشی و روشنگری به مردم درجهت توسعه هرمزگان و بخصوص شهرهای کمتر توسعه یافته ان به معنای واقعی کلمه از اهداف اصلی این رسانه می باشد.
سعی داریم با ارائه تحلیل های کارشناسی و موشکافانه در خصوص مشکلات و معضلات استان هرمزگان بخصوص شهرهای کم توسعه ان آگاهی بخشیده و مردم را در جهت توسعه وتعالی هرمزگان با کمک دلسوزان این دیار آگاهی ببخشیم.
ما در این رسانه اعتقاد داریم که تنها راه توسعه هرمزگان و بخصوص شهرهای کمتر برخوردار ان همچون شرق هرمزگان تعامل همه جانبه جریانهای سیاسی داخل شهری و استانی و مطالبه گری به حق همه ی سیاسیون معقد بوده و اقدامات پوپولیستی و شعار زدگی توسعه شهرهای کم توسعه را به تاخیر می اندازد.
لذا در تحلیل های خود منافع بلند مدت و فراجناحی را همراه با مر قانون و عدم اهانت به اشخاص حقیقی و حقوقی مد نظر قرار خواهد داد.
که بی شک حضور هرمزگانی های موفق در سطح کشور و استان و صاحبان علم و قلم می تواند این مسیر را هموار تر و راه را برای پیشرفت استان مستقیم تر نماید.
لذا با این هدف که سایت تحلیلی داریوش حسن زاده در تلاش است تا حمایت خود از مردم با لسان دوم ، که همان قلم می باشد در توسعه مناطق استان به کار گیرد.
این مردمی که هرگز سنگر انقلاب را خالی نکرده و دست از حمایت از مقتدایشان امام امت (ره) برنداشتند و در جنگ تحمیلی نابرابر و دیگر عرصه ها نقش اساسی خویش را به درستی ایفا کردند حق بزرگی به گردن همگان دارند و نباید اینگونه محجور و بی صدا بمانند.
حال تشکیل این جبهه مردمی در سایت داریوش حسن زاده برای نقش آفرینی بیشتر مردم و همچنین رسیدن به مطالبات به حق و قانونی انها در جهت توسعه مناطق استان و صدای رسای مردمان این منطقه میباشد
لذا باید تمام دلسوزان هرمزگانی با رویکرد فراجناحی تمام تلاش خود را در جهت مطالبه گری بحق مردم در جامعه هرمزگان پیاده کنند که این خواست و دغدغه اصلی امام خمینی (ره) بوده که فرمودند “به زاغه نشینان برسید که زبان شکایت ندارند.” حال این رسانه در تلاش است که مسئولان هرمزگان را به توجه بیشتر و مساعدت ویژه به روستا نشینان و مناطق کم توسعه یافته جلب کند و بتواند در رشد فزاینده مناطق مختلف استان اعم از شهر و روستا تاثیر گذار باشد زیرا این انقلاب زاده شده از دل مردم همین مناطق است و اگر این روستا ها و شهرهای کم توسعه یافته نبودند شهر ها و کلان شهر ها هم امروز وضع بهتری نداشتند.
امید است که همگی با وحدت رویه و یک اتحاد استانی برای حفظ و پیشرفت جای جای استان عزیزمان به دور از تفکرات سیاسی خویش دست همکاری داده و عشق خدمت به مردم نجیب هرمزگان حلقه ی اتصال و نقطه ی مشترک بین همه ی ما باشد.

یکشنه ۲۰ خرداد ۹۷
با تشکر
داریوش حسن زاده

یک نظر

  1. سلام محضر حاج آقا حسن زاده دام عزه العالی
    غرض از مزاحمت اینست که بنده حقیر یک معلم بازنشسته ودر عرصه ی اجتماعی وسیاسی فعال هستم و در زمینه کسب اطلاعات سیاسی و اجتماعی معلومات عمومی مطالعه و تحقیق وتفحص می نمایم, و در زمینه های فوق از شهرم میناب و منطقه ی مسکونی بشکرد درحد وسع و توان علمی وتجربی .مکتوباتی داشته باشم ولی متاسفانه هیچ پشتوانه ی و نهاد دولتی یا خصوصی حامی ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *