خانه / یادداشت من / تیغ زن های اجاره ای
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

تیغ زن های اجاره ای

یکی از علل های عدم توسعه نیافتگی هرمزگان خاصه شهرهای کوچکی همچون شهرستان جاسک عدم پذیرش نقدسازنده برای مرتفع کردن مورد هدف در چارچوب مرقانون و عدم پذیرش مطالبه گری مردم بین بعضی از مسئولان است.

این عدم پذیرشها و عدم نقبولاندن مطالبات حقیقی مردم باعث خسران و گاها بی اعتمادی مردم به انچه که نباید باشد سوق پیدا خواهد کرد.

گاها با ادرس های غلط و تیغ گشی های اجاره ای و یا ورود انگشت شماری از پرسنل ان اداره جهت توجیه ناصواب ماحصلشان با رویکرد پرخاشگری سعی بر به انحراف کشاندن و به حاشیه راندن مسیر نقد و مطالبات مردم دارند که اینگونه مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران طبق فرمایشات حضرت امام (ره) جایگاهی ندارند و نخواهند داشت

مردم ولی نعمت این نظام هستند و نمیشود هر گاه به مسئله ای که قانون به انها حق ورود داده است با برچسپ های ناروا و بدور از انصاف و تقوا به استقبال انها رفت

صف مردم با تمام نقدهای که دارند از تخریب چی ها جداست فلذا هیچ مسئولی حق ندارد مسیر مطالبات و نقدهای قانونی مردم را به انحراف بکشاند.

مدیران محترم ادارات به کارمندان و زیر مجموعه خود توصیه و تاکید کنند که با اغوش باز به استقبال نقدها و مطالبات مردم بروند.
اگر زیر مجموعه انها قدرت نفوذ در دل مردم و تحلیل درست از قضایا موجود را ندارند حداقل سکوت اختیار کنند و ادای افراد حق بجانب را بازی نکنند و اگر مورد و یا تکذیبه بود از درگاه روابط عمومی ها نشر داده بشود.

مردم با وضع موجود نیاز به ارامش و اسایش روحی و روانی دارد فلذا با حرف های ناپخته نمک به زخم انها نپاشیم

نگارنده : داریوش حسن زاده

همچنین ببینید

میدان دارهای عرصه مقاومت بیدار هستند

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ. عروج اسمانی سردار سپهبد فرمانده مقتدر و سرافراز سپاه اسلام، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *